Hlíníkové altány – zimní zahrady bez PTM

Hliníkové altány jsou vlastně pergoly včetně bočního zasklení. V podstatě je můžeme nazývat zimní zahradou „tří sezón“. Vzhledem k tomu, že altány nenabízíme v izolačním provedení, nejsou vhodné pro zimní temperování. V zimě v těchto altánech je o cca. 10°C více, než venku bez vytápění. V jarních a podzimních měsících je možné altán využívat jako „tepelný nárazník“. Díky své konstrukci jej slunce rychle zahřeje a Vy tak můžete drahocenné teplo získané zdarma pustit dovnitř domu.

Nabízíme hliníkové altány na míru v provedení se skleněnou střechou nebo polykarbonátem. Výhodou skla je jeho obrovská životnost a 100% průhlednost v případě čirého provedení. Sklo má také vlastnost nepohlcovat energii a díky tomu „netopí do hlavy“. Polykarbonát má výhodou ve své pružnosti a rozptýlení procházejícího světla, je také levnejší.

Nabízíme sklo Bezpečnostní lepené 4.4.2 (Connex 44.2).
To znamená 2x klasické sklo, prolepené speciální zesílenou folií. Nehrozí tedy v případě destrukce vysypání na Vaši hlavu jako u tvrzených skel, které jiní na střechy instalují. V případě volby polykarbonátu nabízíme dutinkový polykarbonát síly 16 mm, který je systémově zakončený páskami a „F“ lištou.

Zasklení pro altány

Pokud si u nás objednáte hliníkový altán na míru, může být vybaven rámovým nebo bezrámovým systémem. V nabídce pro Vás máme více typů, protože se jedná o různé cenové relace a také způsob použití.

Rámové posuvné zasklení je skvělé pro docílení uzavření konstrukce při zachování nižší ceny. Pro ty z Vás, kteří chcete více pak nabízíme bezrámové systémy posuvné nebo výklopné.

Rámové systémy zasklení

Rámové systémy pro zasklívání altánů typ PLUS a COMBI.

Bezrámové systémy zasklení

Bezrámové systémy pro zasklívání altánů posuvné Patio Living Basic či posuvně výklopné Patio Living Pure

Tesařské sedlo

Používáme tesařské sedlo u pergol i altánů, které můžete znát hlavně z dřevěných konstrukcí. Tímto je o mnoho zvýšena torzní tuhost hliníkové pergoly. Je to také z designového důvodu.

Vaznice přímo na krokve

Zaměřujeme svou pozornost na detaily. Proto u našich konstrukcí je vždy dodržena zásada instalace krokví přímo k horní vaznici pomocí skrytých nerezových úhelníků. Práce je čistší a není potřeba na místě řezat krycí profily.

Okapový systém - plastový

Na přání je možné hliníkové pergoly a altány vybavit plastovým okapovým systémem. Dostupné v světle šedé, tmavě šedé, bílé a hnědé barvě. Častěji však realizujeme bez okapů.

Shlédněte video

Pojďme do toho společně!

Nezáleží, zda máte malý domeček nebo velkou rezidenci. Náš prvotřídní přístup poskytneme každému.
Každá naše reference je ukázkou preciznosti zpracování.

Zaslat poptávku nyní

Markýza podvěsná - baldachýn

Volitelně nabízíme také stínící techniku do pergol či altánů. Vhodným doplňkem je podvěsná markýza baldachýn, kterou ovládáme ručně provazem. Velice jednoduché na ovládání a údržbu. Nabízíme jako potah roletové látky, technické textilie nebo také markýzovou látku.

Shlédněte video:

latin-thumb

Markýza nad střechou - elektro

Pokud chcete to nejlepší, pak doporučujeme zvolit markýzu, která je umístěna nad střechou. Externí stínění je vždy lepší k regulaci tepla oproti vnitřním roletám či markýze podvěsné. Tyto markýzy dodáváme pouze ve verzi s elektromotorem a písty napínanou markýzovou 100% akrylovou látkou.

Video:
tops-tbumb-video-overlay-2

Infra tepelný zářič a světelná rampa Somfy

Doplňkově nabízíme také dálkově ovládanou světelnou a tepelnou rampu značky Somfy.
Více info na Somfy.cz – světelná rampa a tepelný zářič

Vybíráte pergolu či altán a nedokážete se rozhodnout pro hotový rozměr? U nás neexistují hotové rozměry, pergolu či altán přizpůsobíme podmínkám domu. Vyrábíme na míru v milimetrech, jak šířku tak také vyložení, sklon. Vy rozhodnete o rozměrech pergoly.

Pojďme do toho společně!

Nezáleží, zda máte malý domeček nebo velkou rezidenci. Náš prvotřídní přístup poskytneme každému.
Každá naše reference je ukázkou preciznosti zpracování.

Zaslat poptávku nyní