Luxusní lamelové pergoly

Luxusní pergoly Vision

Dopřejte si prvotřídní italský design a technickou
dokonalost luxusních pergol Vision.

Dopřejte si prvotřídní italský design

Made in Italy. Pratic se výrobou pergol zabývá už přes 50 let, a tak rozhodně ví, co znamená technická dokonalost a designová vytříbenost. Stejně tak to víme i my v Maronu, kde celé dílo završíme precizní montáží. Všechny dosavadní zkušenosti italského výrobce se odrazily ve vývoji nejmodernějších a nejvyspělejších pergol na světě. A to nepřeháníme.

Jasné na první pohled:

  • Tradiční italský výrobce Pratic si dal na konstrukci pergoly zvlášť záležet a nezapomněl ani na nejmenší detaily. Odměnou vám je prodloužená 5letá záruka.
  • Špičkové hliníkové profily jsou opatřené vypalovaným lakem a bezúdržbové. Po celý rok si jich nemusíte ani všimnout. A to je na nich to nejlepší.
  • Oceníte detaily, jako je například LED podsvícení nebo široký výběr barev profilů.
  • Pergoly Vision jsou tzv. eco-friendly. Pratic minimalizuje výrobní procesy, a tím i dopady na životní prostředí.

Skloubili jsme technickou dokonalost a poctivou montáž

Pratic myslel opravdu na všechno a nenechal nic náhodě. Společně s firmou Pinninfarina testoval svoje pergoly ve větrném tunelu. Ukázalo se, že luxusní pergoly bez problému odolávají i silné větrné bouři. Pro vaši jistotu a klid ale pergolu vybavil ještě o senzory teploty, větru a deště, které si lamely z extrudovaného hliníku ohlídají a v případě nebezpečí je zaklopí.

A protože i my pergolám Vision stoprocentně důvěřujeme, nebojíme se je montovat do vašich domovů. Rádi s vámi spolupracujeme od A do Z, tedy již od samotného naplánování, kam pergolu umístit, až po její realizaci.

Pergolu Vision si zkrátka musí zamilovat každý zastánce designu, který nezapomíná na praktičnost. Čas strávený pod vaší novou pergolou bude skutečný zážitek.

Jedná se o velice luxusní výrobek, jehož cena je vysoká. Pokud jste připraveni na vyšší investici, rádi Vám vyhotovíme nabídku.

Pojďme do toho společně!

Nezáleží, zda máte malý domeček nebo velkou rezidenci. Náš prvotřídní přístup poskytneme každému.
Každá naše reference je ukázkou preciznosti zpracování.

Zaslat poptávku nyní